[ Powrót ]

Wczasorekolekcje

"Dom Spotkania" CAL w Dąbrowicy serdecznie zaprasza osoby chore i niepełnosprawne, starsze i samotne do udziału w dorocznych spotkaniach i rekolekcjach wakacyjnych.


Wczasorekolekcje '2011
Myśląc już o wakacyjnym wypoczynku, zapraszamy na wczasorekolekcje w roku 2011, które odbędą się w następujących terminach:


* 22. 07 - 02. 08. 2011 r. - 1 turnus

* 04. 08 - 15. 08. 2011 r. - 2 turnus

 Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować

  • do własnej Parafii, albo
  • bezpośrednio do p. Agnieszki pod numer tel. 604245245 lub 815020829 albo
  • pocztą elektroniczną na adres e-mail: dom.spotkania@kuria.lublin.pl lub agitek@tlen.pl

W zgłoszeniu należy podać następujące informacje:

  • imię i nazwisko, data urodzenia, dokładny adres zamieszkania i nr telefonu kontaktowego;
  • nazwę schorzenia i krótką informację o chorobie (czy uczestnik przyjmuje lekarstwa, czy jest samodzielny, jeśli nie - prosimy zaznaczyć, jakiej pomocy potrzebuje).

 

Pragniemy przypomnieć, że przeciwwskazaniem do pobytu na wczasorekolekcjach w Dąbrowicy są: przewlekła choroba, która uniemożliwia choremu wstawanie (chodzi o osoby, które nie wstają z łóżek), choroba padaczkowa z częstymi atakami, ciężkie choroby psychiczne. Zgłoszenia przyjmowane będą od 4 maja 2011 r.

Ze względu na zwiększone koszty energii, gazu, wzrost cen artykułów żywnościowych oraz zaplanowaną indywidualną rehabilitację przez specjalistę fizykoterapeutę (ćwiczenia i jednorazowe badanie lekarskie) koszt 12 dniowego turnusu wynosi 430 zł.

Wolontariusze, którzy chcieliby pomagać w czasie turnusów mogą zgłaszać się do "Domu Spotkania" lub do biura lubelskiej centrali Caritas.

Dyrektor Domu Spotkania Ks. Mieczysław Puzewicz poszukuje na czas wakacyjny (lipiec, sierpień)  dwóch wykfalifikowanych pielęgniarek z doświadczeniem, które pozostają bez pracy, a które chciałyby służyć dzieciom oraz osobom starszym i niepełnosprawnym na turnusach wakacyjnych. Kontakt  604 245 245 .

Kontakt do Caritas Archidiecezji Lubelskiej » 

 

Strona ostatnio edytowana przez Admin Aga, 26/04/2011 - 18:58


Copyright (c) 2009 Dom Spotkania w Dąbrowicy oraz Caritas Archidiecezji Lubelskiej
Powered by auroraCMS

[ do góry ]
Projekt i wykonanie: ifuture interactive

Valid CSS 2.1 Valid XHTML 1.0 Transitional